E50S8-100-3-T-5
E50S8-100-3-T-5
Autonics
MSRP:
Was:
Now:
(You save
(No reviews yet)
Write a Review
Write a Review
Close
×
Autonics
E50S8-100-3-T-5
Rating
Required
Select Rating
1 star (worst)
2 stars
3 stars (average)
4 stars
5 stars (best)
Name
Required
Email
Review Subject
Comments
SKU:
E50S8-100-3-T-5
UPC:
Availability:
N
Current Stock:
Add to Wish List
Create New Wish List
Facebook
Email
Print
Twitter
Pinterest
Description
Encoder, Incremental, ??50mm, 8mm Shaft, 100 PPR, A,B,Z, Totem pole output, 5VDC